GM Tasarım

GM Tasarım

GM Tasarım Web Tasarım, Grafik Banner Tasarım, Logo, Kartvizit, Broşür, Katalog tasarımları, Reklam, SEO, E-Ticaret, alanlarında amatör ücretlere profesyonel hizmetler vermektedir.

Web sayfası yaptırmanın maliyeti nedir?

Bir web sayfası yaptırmanın maliyeti işin niteliğine, verilerin büyüklüğüne, işi yapacak olan firmadan firmaya, tasarımcıdan tasarımcıya değişebilmektedir. Önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde kaliteli optimum bir web sayfası tasarlatabilmektir. Piyasada uygun fiyatlı bir çok hazır web sitesi bulunmaktadır. Bunlar ihtiyaçlarınızı karşılayamadığı gibi veri girişlerini de kendiniz yapmak durumunda kaldığınız için sıkıntı verici olabilmektedir. Bir çok şablonumuz sektörünüze göre özel olarak düşünülüp tasarlandığı için ihtiyacınız olan eklentileri de beraberinde sunmaktadır. Üst düzey bir web sayfasına uygun fiyata ancak bu şekilde sahip olabilmeniz mümkündür.

Etkileyici tasarım nasıl olur?

Etkileyici tasarım sizin yaptığınız işi yansıtabilmelidir. Ne çok şatafatlı bir gösterim ne de ucuz özentisiz olmamalıdır. Görsel sunumu hoş, anlatılmak istenenler açık ve sade bir dille kolay anlaşılır şekilde olmalı ziyaretçilerin kafasında fazla soru işareti bırakmamalıdır. Butonların yerleşim düzeni kolay görülebilir şekilde, fazla abartıya kaçmadan hoş animasyonlarla desteklenmesi oldukça etkileyici olacaktır. Kurumsal ciddi firmaların, düz sade basit anlaşılır ama güçlü bir altyapıyı tercih ettikleri hep gözlemlenmiştir. Ne olursa olsun bir web sayfasının içerik bakımından zengin, alt yapı bakımından güçlü, görsellik olarak da gözü fazla yormayan hoş etkileyici tasarıma sahip olması gerekmektedir.

En iyi web hosting firmasını nasıl seçebilirim?

En iyi web hosting firmasını seçebilmeniz için öncelikle ihtiyaçlarınızı iyi tesbit edebilmeniz gerekiyor. Web sayfanızı nasıl tasarlayacaksınız, sitenizde herhangibir yazılım kullanacakmısınız? Eğer kullanacak iseniz hangi web programlama dillerini kullanacaksınız. Buna göre sunucunuz için işletim sistemini tercih etmeniz gerekmektedir. Linux ve windows sunucular web hosting işleri için oldukça popülerdir. Örneğin web sayfanızda php programlama dili kullanacaksanız linux, asp programlama dili kullanacaksınız window sunucuları tercih etmeniz gerekmektedir.