Salı, 29 Nisan 2014 00:00

Web sayfası yaptırmanın maliyeti nedir?

Bir web sayfası yaptırmanın maliyeti işin niteliğine, verilerin büyüklüğüne, işi yapacak olan firmadan firmaya, tasarımcıdan tasarımcıya değişebilmektedir. Önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde kaliteli optimum bir web sayfası tasarlatabilmektir. Piyasada uygun fiyatlı bir çok hazır web sitesi bulunmaktadır. Bunlar ihtiyaçlarınızı karşılayamadığı gibi veri girişlerini de kendiniz yapmak durumunda kaldığınız için sıkıntı verici olabilmektedir. Bir çok şablonumuz sektörünüze göre özel olarak düşünülüp tasarlandığı için ihtiyacınız olan eklentileri de beraberinde sunmaktadır. Üst düzey bir web sayfasına uygun fiyata ancak bu şekilde sahip olabilmeniz mümkündür.

Tasarımlarımızı sizden elde edeceğimiz verilerle ve resimlerle donatacağımız için her firmanın kendine özgü bir web sayfası olacaktır. Ayrıca logosu olmayan firmalar için ücretsiz logo hizmeti de vermekteyiz. Paketlerimizden biri satın alındığında firma bilgilerine göre bir logo tasarlanıp beğeninize sunulacaktır

GM Tasarım

GM Tasarım Web Tasarım, Grafik Banner Tasarım, Logo, Kartvizit, Broşür, Katalog tasarımları, Reklam, SEO, E-Ticaret, alanlarında amatör ücretlere profesyonel hizmetler vermektedir.

Web site: www.gm-tasarim.com
Yorum eklemek için giriş yapın